Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Panika jak na tonącym statku. Ten przestraszony na śmierć człowiek zapewne nie odbył żadnego przeszkolenia wojskowego i zachowania na polu walki. Czy Pan Macierewicz umożliwi mu szkolenie w elitarnych Polskich jednostkach? Życzę Panu przestraszonemu szybkiego powrotu do zdrowia i zalecam zabierać w termos gorącą melisę. Pozdrawiam Związek Łowiecki i jak najwięcej sukcesów w 2017 r.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Przynajmniej połowa myśliwych (czyt. faceci z małymi fujarkami) jest podczas polowania po alkoholu jak nie pijana. Więc gadki o bezpieczeństwie to słodkie pierdzenie. W takim razie trzeba będzie podczas polowania zgłaszać ten fakt do komendy wojewódzkiej oraz CBŚ. Unikniemy tego, że Heniek z najbliższego komisariatu wydzwoni ziomków z polowania i zmyją się na chatę.
A nawet do Brukseli.Konfidenci,to pozostałość po poprzedniej epoce,ale widać jeszcze ich sporo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedsk tak szybko uciekał, że aż film zdążył nakręcić. Ekooszołomy już szukają sensacji, ale jak trzeba jakąś kwotę wyłożyć na ochronę zwierzyny to już nie ich sprawa. Swoją drogą mrzy mi się żeby zabronili strzelać na 3 lata zwierzynę to dzików będzie tyle że zjędzą wszystko na polach a wtedy dobiorą się do dupy ekologom za taką ochronę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trza patrzeć gdzie się łazi. Poza tym normalnybczłowiek nie chodzi w zimie do lasu. Na grzyby, ku rwa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to wszystko grubymi nićmi szyte. Jełop ubrany w jaskrawą kurtkę, czapkę i nawet okulary mał pomarańczowe szuka sensacji. Szkoda,że nie trafił na chłpaków z naganki i z mini nie wdał się w dysputę bo by dostał oklep i tak by się skończyła jego wycieczka do lasu. PAJAC !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszne... Mial szczęście ten boys w rurkach ze nie narobil w portki... Co niby mu grozilo? Chyba ze orla na śniegu wywinie. W dodatku mial pomarańczowe wdzianko. Znalazl sie na skraju polowania a nie w srodku walk ulicznych w Afganistanie... Naganiacze chodzą kilka godzin i napedzaja zwierzyne i jakos nie gina... Lansowanie się... A glupie media to łykają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to barany z bronią ,nie myśliwi!latają po lesie a bardzo często w pobliżu domostw i strzelają nie zastanawiając się nawet,czy nie stwarzają zagrożenia innym,bo skąd wiadomo czy kogoś niepoinformowanego w danym miejscu nie ma?zobaczcie pseudomyśliwi jak to się robi w innych krajach!nikt juz w jaskiniach nie mieszka i nie ma potrzeby latać i zabijać zwierząt a tam gdzie jest to konieczne,trzeba zachować nalezytą ostrożność i przy kazdym wejsciu do lasu bądz parku wywiesić tablicę ostrzegającą, bo ktoś kto przyjedzie sobie zwyczajnie odpocząć i pospacerować ,nie poleci do zamkniętej gminy...myśliwi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektóre komentarze na poziomie ich idoli czyli myśliwych czyli karakanów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no Internet jest dla idiotów również , jak widać po niektórych komentarzach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Bielak. Kogo Pan chciał zgrywać?  Beara Gryllsa ? Czy bohaterskiego Diduszkę z ciamajdanu ? Trzeba było jeszcze wziąć ze sobą psa i wypuścić pod kule. Ale oszołomstwo podniosło by jazgot.   Z poważaniem, mój ty mały, pomarańczowy bohaterze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nadejdzie i czas polowan na mysliwych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nagonka (tak, tak, nagonka, a nie naganka) już jest. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekaw co ty mówisz ? Masz racje las jest wszystkich tylko ci wszyscy czyli to szanowne społeczeństwo wogulę nie dba o las ani o zwierzęta a jak przyjdzie co do czego to nagle las jest dobrem wspólnym to myśliwi dbają o dziką zwierzynę i zmień ten chamski ton.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmieszny człowieczek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
delikatny mamisynek skarży się do gazetki o jak się przestraszył chłopczyk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
różowe okulary świadczą o kobiecości dzidziusia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do d*py z tą "ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ" kiedy ma się kilka gram ołowiu w czaszce . Ile już było takich przypadków że niedowidzący : doktor,prokurator,polityk nie odróżnił chłopskiej czapki od głowy dzika i pociągnął za spust. Potem w sądzie tłumaczą że ta czapka była ze skłusowanego dzika , sąd daje wiarę i sprawa po kościach się rozchodzi. Kilka lat temu poszedłem w dolinę rzeczki aby wyciąć żonie kilka wierzbowych witek do stroika , nagle słyszę jak ktoś z za krzaków bluzga przekleństwami w moją stronę . Okazało się że sekundy dzieliły mnie aby potraktowano mnie jak zwierzynę łowną. Wchodząc w te zakrzaczenia ani nikogo nie widziałem ,ani nie słyszałem a przechodziłem otwartą, wydeptaną ścieżką.....pytanie - nie można było tam zainstalować jakiegoś ostrzeżenia ? - dziki póki co to czytać nie umieją w przeciwieństwie do mnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałeś szczęście, że nie był to osobnik z gatunku strzelających do wszystkiego, co się rusza. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gender.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak facet lubi samotne spacery to dla mnie pedał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...